Aykon Otomotiv Suzuki Yetkili Satıcısı

Suzuki Yeni Vitara

Ufkunuzu genişletmek ve ihtiyacınız olan yol arkadaşınız YENİ VITARA. Hayat sizi bekliyor!

Üstün Sürüş Keyfi İçin Sağlam Güç Aktarım Sistemi
Yeni Vitara’nın benzersiz sürüş deneyimini merak ediyor musunuz? Yeni Vitara’nın motor, şanzıman ve güç aktarım sisteminin tüm parçaları yüksek performans sağlamak için tek parça gibi birlikte çalışır. İhtiyaç duyduğunuzda güçlü, konforlu ya da ekonomik olacak şekilde, üstün performans için her parça birbirini destekler ve kusursuz şekilde tamamlar.

Vitara, rutini bozan tasarım ve yenilikleriyle farkını daha ilk görüşte ortaya koyuyor. Her ayrıntısı aktif yaşam tarzınızı yansıtan yenilikleriyle Vitara tam ‘size göre’ bir SUV.Gücü Kontrol Etmek Hiç Bu kadar Keyifli Olmadı

Vitara, tüm yol ve hava koşullarında olağanüstü bir sürüş deneyimi sunar. Gelişmiş ALLGRIP 4WD teknolojisi, sürüşü gerçek bir keyif haline getirir. Hangi yolda olursanız olun Vitara, yola sımsıkı tutunur ve daima güvende olmanızı sağlar.

Sadece tasarım değil aynı zamanda üst seviye bir güvenlik donanımı olan gündüz farlarında, dikey olarak yerleştirilmiş LED'ler bulunmaktadır. Ayrıca, kötü hava koşullarında iyi bir yol görüşü için zorunlu olan sis farları aynı zamanda yeni Vitara’ya ayrı bir renk katmaktadır.

Enerji tasarrufu ve güçlü aydınlatma sağlamak için parlak Led farlar kullanılmıştır. Mavi renkli projektör kapakları Vitara’nın şık detaylarından sadece birini oluşturmaktadır.

Yüksek çamurluk, yan çamurluk detayları ve kalın C sütunu modernize edilerek tasarım bütünlüğü aracın geneline yansıtılmaktadır.

Farklı tasarımlı jantlar, Vitara’nın karakteristik dinamik görüntüsünü tamamlıyor. Jantların hava akışını optimize eden tasarımı ve düşük yuvarlanma dirençli lastikler yakıt tasarrufunu maksimuma çıkarıyor.

Radyo, DVD, USB, Navigasyon Sistemi. Bluetooth (A2DP) kablosuz müzik dinleme ve eller serbest telefon görüşme imkanı.

Geri görüş kamera özelliği. Akıllı Telefon Bağlantı Sistemi, Multimedya cihazındaki "Easy Connect" (kolay bağlantı) özelliğine bağlanarak çalışır. Apple cihazlar, AirPlay özelliği ile Android cihazlar MirrorLink bağlantısı ile çalışır. Apple cihazlarınızı kablosuz olarak, Android cihazları kablolu (2 yönlü kontrol) ve kablosuz olarak ekrana yansıtma özelliği mevcuttur.

MirrorLink akıllı telefonunuzdaki çeşitli uygulamaların aracın dokunmatik ekranında görünmesini sağlayarak, akıllı telefonunuzun özelliklerine erişmenizi sağlar.

Çevre Dostu

Sürüş Sistemi Şanzıman CO (g/km)
2WD 5MT 123
6AT 127
AllGrip 5MT 130
6AT 131