Aykon Otomotiv Suzuki Yetkili Satıcısı

Suzuki Yeni Vitara S

Ufkunuzu genişletmek ve ihtiyacınız olan yol arkadaşınız YENİ VITARA S. Hayat sizi bekliyor!

1.4 litre doğrudan enjeksiyonlu turbo Boosterjet motoru, koşullar nasıl olursa olsun, güç ve verimlilik sunarken, aynı zamanda üstün yakıt tasarrufu sağlar. Ani hızlanma durumunda gerek düz yolda gerekse dik yokuşlarda sağladığı yüksek tork ile daha çevik bir sürüş keyfi kazandırır.

Vitara, rutini bozan tasarım ve yenilikleriyle farkını daha ilk görüşte ortaya koyuyor. Her ayrıntısı aktif yaşam tarzınızı yansıtan yenilikleriyle Vitara tam ‘size göre’ bir SUV.Gücü Kontrol Etmek Hiç Bu kadar Keyifli Olmadı

Vitara, tüm yol ve hava koşullarında olağanüstü bir sürüş deneyimi sunar. Gelişmiş 4WD teknolojisi, sürüşü gerçek bir keyif haline getirir. Hangi yolda olursanız olun Vitara, yola sımsıkı tutunur ve daima güvende olmanızı sağlar.

Sadece tasarım değil aynı zamanda üst seviye bir güvenlik donanımı olan gündüz farlarında, dikey olarak yerleştirilmiş LED'ler bulunmaktadır. Ayrıca, kötü hava koşullarında iyi bir yol görüşü için zorunlu olan sis farları aynı zamanda yeni Vitara’ya ayrı bir renk katmaktadır.

Enerji tasarrufu ve güçlü aydınlatma sağlamak için parlak Led farlar kullanılmıştır. Mavi renkli projektör kapakları Vitara’nın şık detaylarından sadece birini oluşturmaktadır.

Yüksek çamurluk, yan çamurluk detayları ve kalın C sütunu modernize edilerek tasarım bütünlüğü aracın geneline yansıtılmaktadır.

Farklı tasarımlı jantlar, Vitara’nın karakteristik dinamik görüntüsünü tamamlıyor. Jantların hava akışını optimize eden tasarımı ve düşük yuvarlanma dirençli lastikler yakıt tasarrufunu maksimuma çıkarıyor.

Radyo, DVD, USB, Navigasyon Sistemi. Bluetooth (A2DP) kablosuz müzik dinleme ve eller serbest telefon görüşme imkanı.

Geri görüş kamera özelliği. Akıllı Telefon Bağlantı Sistemi, Multimedya cihazındaki "Easy Connect" (kolay bağlantı) özelliğine bağlanarak çalışır. Apple cihazlar, AirPlay özelliği ile Android cihazlar MirrorLink bağlantısı ile çalışır. Apple cihazlarınızı kablosuz olarak, Android cihazları kablolu (2 yönlü kontrol) ve kablosuz olarak ekrana yansıtma özelliği mevcuttur.

MirrorLink akıllı telefonunuzdaki çeşitli uygulamaların aracın dokunmatik ekranında görünmesini sağlayarak, akıllı telefonunuzun özelliklerine erişmenizi sağlar.

Çevre Dostu

Model Vites Tipi Motor Gücü Çekiş Sistemi
Yeni Vitara 1.4 S Benzinli 4X4 AT (Tek Renk) Otomatik 140 HP 4x4
Yeni Vitara 1.4 S Benzinli 4X4 AT (Çift Renk) Otomatik 140 HP 4x4