Aykon Otomotiv Suzuki Yetkili Satıcısı

Suzuki Swift

Onunla harekete geçmeye hazırlanın.

O benim için sadece bir otomobil değil. Önemli olan sadece beni bir yerlere nasıl götürdüğü değil; nasıl göründüğü de önemli... Hiçbir tasarım beni Swift gibi harekete geçirmiyor.

Sevdiğim bir müzik gibi... Swift sürmek bazen heyecan verici, bazen ise sakinleştirici. Ama daima keyif verici ve mutlu edici. Swift, daha fazlasını yapmak, daha fazlasını denemek, daha fazlasını yaşamak için beni heyecanlandırıyor. Nereye gidersem gideyim... Onunla harekete geçmeye hazırım.Hayatınıza Eğlence Katacak

Bir Swift'in kapısını açtığınızda ilk fark edeceğiniz ayrıntı, iç mekanın da tıpkı dış mekan gibi şık olmasıdır. Hakim siyah renk kaliteyi vurgularken, sportif tasarım, Swift’inize dinamik bir görünüm katar. Geliştirilmiş ergonomik yapısı ve desteğe sahip koltuklar, son derece kolay okunur göstergeler ve kolay erişilen kumandalar... Hepsi sadece sürüşün keyfini çıkarmaya odaklanmanız için tasarlanan Swift detaylarından sadece bir bölümü.

Swift ile nereye giderseniz gidin, onu güven ve huzurla sürmenizi sağlayan güvenlik ve emniyet teknolojileri daima yanınızda olacak. ESP (Elektronik Stabilite Programı) gibi aktif güvenlik özellikleri sürücülerin kazalardan kaçınmalarını sağlarken, son derece güvenli kabin, hava yastıkları ve diğer pasif güvenlik özellikleri beklenmedik bir darbeye karşı tampon oluşturmak üzere görev başındadır.

ESP (Elektronik Stabilite Programı) sensörlerden alınan verileri izler. Tekerleklerin ve aracın kaymasını önlemek için motor ve frenleri otomatik olarak kumanda ederek, kontrolün sizde kalmasını sağlar. Otomatik şanzımanı seçerseniz, ESP aynı zamanda ayağınızı fren pedalından gaz pedalına hareket ettirdiğinizde Swift'in arkaya doğru kaymasını önleyerek yokuşta kalkışları kolaylaştırır ve daha güvenli hale getirir.

Acil durumda frenleme sırasında, Kilitlenme Önleyici Fren Sistemi (ABS) lastiklerin kilitlenmesini önler ve kaçınma manevralarına denge desteği sağlar. Ek olarak, bir fren desteği işlevi durdurma gücünü artırırken, Elektronik Fren Kuvveti Dağıtımı (EBD) ön ve arka tekerleklere en uygun miktarda kuvvet göndererek aracın kontrolünün sürdürülmesini sağlar.

Güvenle Yol Alın

Aktarma Swift 1.2GL MT Swift 1.2GL AT
Vites Kutusu 5 İleri Düz 4 İleri Otomatik
Sürüş Sistemi 4x2 4x2