ykon Otomotiv Suzuki Yetkili Satıcısı ve Servisi

AYKON SUZUKI YETKİLİ SERVİSİ

Aracınızdan maksimum performans alabilmeniz için belirli aralıklarda bakım ve kontrollerinin yapılması gerekmektedir. Swift, Jimny ve Vitara modellerimizin her 15.000 km kullanımda ya da yılda bir kez bakıma girmesi gerekir.

Şayet aracı satın aldıktan sonra 1 yıl içinde bakım kilometresi doldurulamazsa, 1 yılın sonunda araca yıllık bakım yapılması gerekmektedir.

Günümüz insan sağlığı ve iş güvenliği standartlarına uygun yetkili servisimiz; modern teknoloji ile donatılmış teknik ekipmanlarımız ve Suzuki eğitim merkezi tarafından eğitimleri tamamlanmış kalifiye personelimiz ile aracınızın bakım ve onarımları konusunda hizmetinizdedir.

Aracınızı güvenle ve konforlu bir şekilde kullanmanız için mümkün olan tüm kontrolleri yapıyor ve aracınızı tertemiz teslim ediyoruz. Servise gelen araçların kabulü esnasında ya da bakım onarım devam ederken aracınızın yürüyen sistemi, fren gücünün lastiklere göre dağılımı ve yanal kaymaları kontrol edilmektedir. Personel eğitimleri titizlikle yürütülmekte olan teknik personelimizin bilgi ve emeği ile son kontrol sonrasında araçlarınızın bakım ve onarımları sorunsuz olarak tamamlanmaktadır.

Her gün daha fazla gelişen üstün Suzuki teknolojisinin üretimi olan elektronik yönetim sistemine sahip araçlarınızın bakım ya da onarımı sırasında yapılması gereken motor kontrol yönetim sistemi, aktif, pasif güvenlik sistemleri, aktarma organlarının elektronik verileri ve kabin içi elektronik yönetim kontrol sistemleri, diyagnoz cihazları ile dikkatle kontrol edilerek sorunsuz kullanım için hazır hale getirilmektedir.

Hasar onarım atölyemiz araçlarınızın kaporta onarımlarını hızlı ve güvenli bir şekilde uzman ve eğitimli kadrosu ile gerçekleştirmektedir.

Olası hasarlarınızdan ötürü oluşan her türlü kaporta ve boya sorunlarınızı düzeltmek için hizmetinizdeyiz. Sigorta departmanımızla birlikte planlı ve sistemli çalışma sayesinde araçlarınızın hasar ve sigorta işlemleri hızla giderilirken zaman kaybetmeksizin araçlarınızın onarımları da yapılmaktadır.

Anlaşmalı Sigortalar

Aykon Otomotiv Anadolu Sigorta Anlaşmalı Servis
Aykon Otomotiv Ankara Sigorta Anlaşmalı Servis
Aykon Otomotiv Unico Sigorta Anlaşmalı Servis
Aykon Otomotiv Axa Sigorta Anlaşmalı Servis
Aykon Otomotiv Ergo İsviçre Sigorta Anlaşmalı Servis
Aykon Otomotiv Mapfre Genel Sigorta Anlaşmalı Servis
Aykon Otomotiv Generali Sigorta Anlaşmalı Servis
Aykon Otomotiv Halk Sigorta Anlaşmalı Servis
Aykon Otomotiv Allianz Sigorta Anlaşmalı Servis
Aykon Otomotiv Ray Sigorta Anlaşmalı Servis
Aykon Otomotiv Ziraat Sigorta Anlaşmalı Servis
Aykon Otomotiv Liberty Sigorta Anlaşmalı Servis
Aykon Otomotiv Liberty Sigorta Anlaşmalı Servis
Aykon Otomotiv Liberty Sigorta Anlaşmalı Servis
Aykon Otomotiv Liberty Sigorta Anlaşmalı Servis