Aykon Otomotiv Suzuki Yetkili Satıcısı

Suzuki Baleno

Yeniden tasarlanan yeni bir platform üzerinde yükselen Baleno, alçak, geniş ve sportif bir tasarıma sahip!

Ön kısımda aracın köşelerinden yükselen ve çamurluğa doğru çekilen farlar Baleno’nun sportifliğini vurguluyor. Baleno’ya yandan bakıldığında ise akıcı çizgiler, uzun aks mesafesi ve eğimli arka bagaj kapağı Baleno’nun dinamik tasarımını pekiştiren unsurlar olarak öne çıkıyor. Daha sofistike ve olgun görünümünü, stil, geniş iç hacim ve eğlenceli sürüş karakteriyle birleştiren Baleno, akıcı tasarım felsefesiyle şekillendi.

Yeni platformu sayesinde oldukça düşük bir ağırlığa sahip olan Baleno, bu sayede çok daha başarılı hızlanma, yüksek viraj kabiliyeti ve frenleme performansı sergileyebiliyor.Daha sağlam, daha hafif, daha keyifli

Baleno’nun yüksek teknolojiye sahip gövde tasarımı, güçlü ve yüksek verimli motoruyla bir araya geldiğinde, mükemmel bir performans sağlarken, sürüşüde eğlenceli hale getirir.

Baleno’nun gösterge paneli ve tüm diğer kontrol ekipmanları, alçak ve geniş dış tasarım konseptini geniş bir iç mekan yaratarak takip edecek şekilde tasarlandı.

Gösterge panelinin tasarımı, kolaylıkla kullanılabilen müzik sistemi ve bilgi veren gösterge paneli, sürücü kabininin öne çıkan özelliklerinden sadece birkaçı.

Geniş Bagaj Hacmi: 320 litre

Baleno’nun çekici yanlarından biri de pratik, günlük alışverişlerden, aile gezilerine kadar pek çok farklı kullanımı karşılayan sınıfının en iyi bagaj hacmine sahip olmasıdır...

Sistem, radyo (AM/FM/DAB), CD ve USB oynatır.

Müzik sistemi standart olarak 4 hoparlör ve 2 tweeter vardır ayrıca akıllı telefonlar, tabletler ve diğer mobil araçlar için Bluetooth bağlantısı mevcuttur.